poniedziałek, 29 grudnia 2014

Dzień zły, mocno złyy... Ale narysowałam coś.

Hej Kochani!

Skończyłam rysunek. W końcu, bo mam ich pełno pozaczynanych i mało który skończony.
Tym razem na podstawie kadru z teledysku do piosenki Eda Sheerana Give me love z uroczą Isabel Lucas. Gdzieś w trakcie mnie poniosło, nie narzekam ;)


Powinnam teraz liczyć matmę, bo dostaliśmy tyle zadań, że sama nie wiem jak się wyrobię... ale rysowanie jest fajniejsze :D
Chcę mieć już liceum za sobą... Wiem, że studia będą cięższe, ale mimo to wolałabym mieć ten etap życia za sobą.

Do napisania,
Weronika G.

10 komentarzy:

 1. Jak tylko spojżałam na ten rysunek od razu wiedziałam, że ma on coś wspólnego z tą piosenką !!! Śliczna kolorystyka i mocne podobieństwo ! Mam nadzieje że reszta tygodnia ci się ułoży ! Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro już druga osoba mówi, że jest podobna to chyba mi wyszło :D Dzięki wielkie :)

   Usuń
 2. Liceum to dla mnie był najlepszy czas, gorzej wspominam gimnazjum ;) Ten etap najszybciej chciałam zakończyć. Klipu nie widziałam, ale piosenki Eda nawet lubię :) Muszę kiedyś zerknąć. Tło robi wrażenie oraz podoba mi się to delikatne przejście od komiksu do realizmu. Nie mylę się? Czy taki efekt chciałaś uzyskać? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie taki efekt :D
   U mnie gimnazjum... no cóż, tę traumę staram się wyprzeć z pamięci ;) Liceum jest o niebo lepsze, mimo, że i tak chciałabym mieć ten etap za sobą, bo niestety aktualnie jestem na kierunku całkowicie odmiennym z tym z czym wiążę przyszłość.

   Usuń
  2. Uuu... to niezbyt dobrze. Chociaż liceum to jak mówi "etap" i cała ta otoczka związana z "niby" kierunkami wydaje mi się trochę bez sensu ;) Co z tego, że się jest na humanie, jak i tak można z czego innego zdawać maturę i iść na zupełnie inne studia...

   Usuń
  3. Ja właśnie mam inaczej, rocznik 96, króliczki doświadczalne :D Mam 5 godzin chemii, 5 biologii, 6 angielskiego, 4 matmy i polskiego, poza tym religia 2, wf 3 i histowos 2, także my jesteśmy już bardziej ukierunkowani. Teoretycznie mogłabym np. rozszerzony polski zdawać, ale muszę się całkiem sama przygotować. No i jak ktoś chce np. w trzeciej klasie się przenieść to niestety musi nadrobić cały poprzedni rok, który zawiera dawną podstawę. Ja mam o tyle dobrze, że kierunku nie zmieniłam, ale i tak upierdliwe jest, że muszę dalej chemię i biologię ciągnąć ;) Ale się da :D Na chemii robi się matmę i polski, na biologii angielski i zaraz jest czas wykorzystany :D

   Usuń
 3. Świetnie wyszło Ci to tło, perfekcyjnie dobrałaś kolory :) Sama postać również super narysowana, widać podobieństwo. Czasy liceum to najlepszy okres w moim życiu, chciałabym do tego wrócić. Szkoda, że to tylko 3 lata, bardzo szybko minęły. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie! :)
   Mimo wszystko liceum to ciężki, ale faktycznie do tej pory najlepszy okres :)

   Usuń
 4. Świetny rysunek, podoba mi się zestawienie cieniowania z konturem i szarości z kolorowym tłem. :) A czy studia są gorsze od liceum - cóż, to bardzo zależy od uczelni i od kierunku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie :) Miałam ochotę oderwać się nieco od ram tego co robię zwykle i chyba wyszło na dobre. Święta racja co do studiów. Wybrałam kierunek, który mnie interesuje bardzo, więc najpewniej nie będzie tak źle jak mi zapowiadają :)

   Usuń