poniedziałek, 14 października 2013

Mały powrót

Dzień dobry :)

Nie było mnie strasznie długo, ale co poradzić... Przychodzę do domu, uczę się, mam moment dla mnie i spać, po czym rano od nowa to samo :( Ale życie na biochemie jest ciekawe, więc nie jest tak źle. :) A teraz postaram się o mój mały powrót tutaj, w miarę możliwości rzecz jasna ;) Będzie trudno, bo w końcu zamiast się obijać zebrałam się do porządnej nauki języków, ale chyba dam radę.

A cóż dzisiaj... Ano tylko linki do filmów, które robiłam przy rysowaniu. Skanowałam prace co chwilkę, potem złożyłam to razem w coś typu time lapse. Możliwe, że niedługo zrobię kolejne, tym razem z bardziej skomplikowanymi rysunkami. :)

The Binding of Isaac, rysowany ołówkiem na A5 na życzenie mojego chłopaka :)

Oko Meduzy. Zaczęłam rysować oko piórem, bo się zdenerwowałam, że nie wychodzi mi co innego :D I potem jakoś tak dziwnie poszło... Mix media, czyli co tylko było pod ręką.

Bardzo mnie ucieszy jeśli ktokolwiek zasubskrybuje, zalajkuje, cokolwiek :)

 Zapomniałabym, dałam pracę na konkurs Elfika777, tutaj możecie ją zobaczyć. ---> http://www.elfik777.pl/krok-po-kroku/wpis/konkurs-to-co-najlepsze-wyniki-80
Konik z nutkami, pióro + Gimp

Zmieniłam komputer i mam teraz problem z plikami, które zostały na starym. Kiedy je przerzucę postaram się coś jeszcze wrzucić tutaj.

Do napisania!
Weronika G.


1 komentarz: